Darba piedāvājums: TreePeople koku kopšanas vadītājs

koku kopšanas vadītājsVai pazīstat kādu ziedošu pilsētu mežu vadītāju? TreePeople, viens California ReLeaf lielākais tīkla dalībnieks, aicina darbā!

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par TreePeople.

AMATA NOSAUKUMS: Koku kopšanas vadītājs

ZIŅOJUMI: Mežsaimniecības projektu vecākais vadītājs

KOPSAVILKUMS: TreePeople mežsaimniecības programmas iedvesmo, apmāca un atbalsta lielākās Losandželosas apgabala iedzīvotājus, kad viņi īsteno kopienas koku stādīšanas un koku kopšanas projektus, kur viņi dzīvo, mācās, strādā vai spēlē, tādējādi sasniedzot Mežsaimniecības departamenta mērķi 25% lapotnes pārklājuma.

Koku kopšanas vadītājs ir atbildīgs par pastāvīgu TreePeople pilsētas koku stādījumu kopšanu un izsekošanu, strādājot ar TreePeople mežsaimniecības vadītājiem un topošo koku kopšanas koordinatoru komandu, lai atbalstītu Citizen Forestry vadītājus un citus TreePeople brīvprātīgos koku pienācīgā kopšanā, lai nodrošinātu to izdzīvošanu.

BŪTISKIE DARBA PIENĀKUMI:

1. Izstrādājiet stratēģijas, lai pārvaldītu un koordinētu TreePeople pašreizējo un turpmāko pilsētas koku stādījumu kopšanu, lai nodrošinātu to uzplaukumu.

2. Veidot un vadīt Mežsaimniecības departamenta Koku kopšanas nodaļu, palīdzot pieņemt darbā, apmācīt un uzraudzīt koku kopšanas koordinatoru komandu viņu pienākumos, tostarp radošu stratēģiju, laika pārvaldību, uzraudzību un atskaites.

3. Sniegt atbalstu Citizen Forestry vadītājiem un citiem TreePeople brīvprātīgajiem saistībā ar koku kopšanu, tostarp veidojot pasākumus, atbalstot brīvprātīgo vadītus pasākumus, apmeklējot objektu apmeklējumus, vadot apmācības un pārvaldot un uzturot TreePeople rīku aizdevumu bankas inventāru.

4. Saglabājiet pašreizējās partnerattiecības un veiciniet jaunas, kas saistītas ar TreePeople koku kopšanas darbu, tostarp Losandželosas pilsētas/apgabala aģentūras un citas kopienas organizācijas.

5. Izsekojiet stādīšanas vietu stāvoklim, veicot izlases veida paraugus un apsekojumus, lai nodrošinātu pašreizējo koku kopšanas plānu panākumus un apkopotu datus par dotāciju ziņojumiem un rezultātiem.

VIDĒJĀ DARBA PIENĀKUMI:

1. Nepieciešamības gadījumā palīdzēt mežsaimniecības un izglītības darbiniekiem mežsaimniecības pasākumos, semināros un apmācībās.

2. Saglabājiet ierakstus par visiem koku kopšanas notikumiem, tostarp par vietām, koku kopšanas uzturēšanas plāna efektivitāti un regulāru apmeklējumu grafiku.

3. Ja nepieciešams, piedalieties TreePeople līdzekļu vākšanas, mārketinga, dalības un brīvprātīgo pasākumos.

4. Pārstāvēt TreePeople sanāksmēs un citās sapulcēs.

KVALIFIKĀCIJAS PRASĪBAS:

1. Spēcīgas līderības un komandas veidošanas prasmes.

2. Pārbaudītas projektu vadības prasmes: stratēģēšana, plānošana un organizēšana.

3. Pieredze ar dažādām pārraudzības prasmēm, ieskaitot sadarbību, deleģēšanu, apmācību un atbalstu.

4. Spēcīgas komunikācijas prasmes: klausīšanās, sarunu vešana, publiska uzstāšanās un rakstīšana.

5. Pieredze kopienas veidošanā un līderu apmācību vadīšanā.

6. Interese par vidi un Losandželosu.

7. ISA sertificēts arborists plus, bet nav obligāta.

8. Spāņu valoda plus, bet nav obligāta.

Lai pieteiktos, nosūtiet pavadvēstuli un CV un algas vēsturi uz:

Džodija Toubesa

Cilvēkresursu un administrācijas direktors

TreePeople

JToubes@TreePeople.org

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par lomu TreePeople vietnē!

*TreePeople ir vienlīdzīgu iespēju darba devējs