Správci pobřeží a najímání sekvojí

Provozní manažer v terénu

Guernville, CA

Uzávěrka přihlášek: 6/29/12

KLASIFIKACE: částečný až plný úvazek/osvobození

HLÁSÍ: Výkonnému řediteli

ZÁKLADNÍ FUNKCE: Stewards hledá vysoce kvalifikovaného kandidáta, který by sloužil jako Field Operations Manager pro řízení poskytování služeb v parcích na podporu poslání správců financovat projekty a programy ve spolupráci a na podporu místních kalifornských státních parků.

ORGANIZACE: Ve společnosti Stewards of the Coast a Redwoods (Stewards) jsme nadšení pro parky! Již více než 27 let tvrdě pracujeme na udržení dědictví našich místních státních parků a pláží. Jako neziskový partner kalifornských státních parků poskytuje Steward podporu programu dobrovolníků v parku State Park Volunteers in Parks. Podporou více než 300 dobrovolníků ze Státního parku využíváme dobrovolnický čas s finančními prostředky, které získáváme prostřednictvím darů, grantů a poplatků za služby. Stewardi získali téměř 2 miliony dolarů na projekty řízení přírodních zdrojů. Potřebujeme naše státní parky a pláže. Poskytují vynikající rekreační a vzdělávací příležitosti pro návštěvníky i místní obyvatele a slouží jako zásadní ekonomický motor pro naši místní komunitu. Neméně důležité je, že naše státní parky chrání naše ekologicky nejcitlivější území, vzácné historické zdroje a důležité kulturní poklady. O naše státní parky bojovaly, financovaly a zachovávaly minulé generace. Stewardi se snaží zajistit, aby naše státní parky a pláže byly naším dědictvím budoucím generacím.

POPIS POZICE: Manažer terénního provozu je zodpovědný za řízení a řízení terénních operací stewardů, včetně provozu v kempu, smlouvy o palivovém dříví, správcovství a monitorovacích projektů. Field Operations Manager také pomůže s vývojem nových placených programů na podporu terénních operací v Austin Creek State Recreation Area a Sonoma Coast State Park.

IDEÁLNÍ KANDIDÁT: Ideální kandidát se bude věnovat našemu poslání chránit a zlepšovat místní státní parky a pláže. Bude mít schopnost prosperovat v neziskové organizaci s kreativní kulturou a bude vzkvétat jako součást pracovitého, oddaného týmu, který bude spolupracovat a zároveň si zachová důležitý smysl pro humor.

KVALIFIKACE: Požadujeme bakalářský titul nebo rozsáhlé zkušenosti s řízením provozu, praxe v neziskovém sektoru žádoucí, vynikající analytické, strategické schopnosti a dovednosti v oblasti řízení vztahů, schopnost zvládat více priorit a řídit více projektů v termínech, zkušenosti s manipulací s hotovostí a vnitřními kontrolami, vynikající počítačové dovednosti, zejména znalost v programech MS Office, schopný zvednout až 60 liber, provádět jemnou manipulaci rukou, ovládat klávesnici, sledovat obrazovku počítače, řídit auto a odpovídat na telefony. Platný řidičský průkaz CA a čistý jízdní záznam za posledních pět let.

PLAT A VÝHODY: Začíná na 41,600 XNUMX $ FTE. Zahájí PT a přejde na FT, jakmile se pracovní zátěž zvýší a budou dostupné finanční prostředky. Výhody sjednány. Stewardi jsou zaměstnavatelem At Will.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠKY: 5:29, pátek 2012. června XNUMX

JAK SE PŘIHLÁSIT: Zašlete e-mail s průvodním dopisem a životopisem na adresu stewards@mcn.org, Pozor: Michele Luna, výkonná ředitelka. Žádné hovory prosím. Na všechny e-maily odpovíme do 2. července 2012.

Stewardi of the Coast and Redwoods jsou zaměstnavatelem s rovnými příležitostmi.