Otwarcie pracy: Menedżer ds. Pielęgnacji drzew w TreePeople

kierownik opieki nad drzewamiZnasz jakichś kwitnących liderów lasów miejskich? DrzewoLudzie, jeden z największych członków sieci California ReLeaf, zatrudnia!

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o TreePeople.

STANOWISKO: Kierownik Opieki nad Drzewami

RAPORTY DO: Starszy kierownik ds. projektów leśnych

PODSUMOWANIE: Programy leśne TreePeople inspirują, szkolą i wspierają mieszkańców aglomeracji Los Angeles, wdrażając społecznościowe projekty sadzenia drzew i pielęgnacji drzew tam, gdzie mieszkają, uczą się, pracują lub bawią się, osiągając w ten sposób cel Departamentu Leśnictwa, jakim jest 25% pokrycia baldachimu.

Tree Care Manager jest odpowiedzialny za bieżącą opiekę i śledzenie miejskich nasadzeń drzew TreePeople, współpracując z Menadżerami Leśnictwa TreePeople i przyszłym zespołem Koordynatora ds.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI PRACY:

1. Opracuj strategie zarządzania i koordynowania opieki nad obecnymi i przyszłymi nasadzeniami drzew miejskich TreePeople, aby zapewnić ich rozwój.

2. Zbuduj i zarządzaj działem Tree Care w Departamencie Leśnictwa, pomagając zatrudniać, szkolić i nadzorować zespół Koordynatorów ds.

3. Zapewnienie wsparcia liderom Citizen Forestry i innym wolontariuszom TreePeople w zakresie pielęgnacji drzew, w tym organizowaniu wydarzeń, wspieraniu wydarzeń prowadzonych przez wolontariuszy, uczestnictwie w wizytach na miejscu, prowadzeniu szkoleń oraz zarządzaniu i utrzymywaniu zapasów banku pożyczającego narzędzia TreePeople.

4. Utrzymuj obecne partnerstwa i rozwijaj nowe, związane z pracą TreePeople w zakresie pielęgnacji drzew, w tym agencje miasta/hrabstwa LA i inne organizacje społeczne.

5. Śledź stan miejsc sadzenia poprzez wyrywkowe pobieranie próbek i ankiety, aby zapewnić powodzenie bieżących planów pielęgnacji drzew i zebrać dane do raportowania dotacji i wyników.

OBOWIĄZKI W PRACY DODATKOWEJ:

1. W razie potrzeby pomagać personelowi Leśnictwa i Edukacji podczas imprez, warsztatów i szkoleń leśnych.

2. Prowadź rejestry wszystkich wydarzeń związanych z pielęgnacją drzew, w tym problemów związanych z terenem, skuteczności planu pielęgnacji drzew i harmonogramów regularnych wizyt.

3. Uczestniczyć w imprezach związanych ze zbieraniem funduszy, marketingiem, członkostwem i wolontariatem TreePeople w razie potrzeby.

4. Reprezentuj TreePeople na spotkaniach i innych zgromadzeniach.

WYMAGANE KOMPETENCJE:

1. Silne umiejętności przywódcze i budowania zespołu.

2. Sprawdzone umiejętności zarządzania projektami: strategią, planowaniem i organizacją.

3. Doświadczenie w zakresie różnych umiejętności nadzoru, w tym współpracy, delegowania, coachingu i wspierania.

4. Silne umiejętności komunikacyjne: słuchanie, negocjowanie, przemawianie publiczne i pisanie.

5. Doświadczenie w budowaniu społeczności i prowadzeniu szkoleń liderskich.

6. Zainteresowanie środowiskiem i Los Angeles.

7. Certyfikat ISA Certified Arborist jest dodatkowym atutem, ale nie jest wymagany.

8. Znajomość języka hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana.

Aby aplikować, wyślij list motywacyjny, CV i historię wynagrodzeń na adres:

Jodi Tubes

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich i Administracji

DrzewoLudzie

JToubes@TreePeople.org

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o roli na stronie TreePeople!

*TreePeople jest pracodawcą zapewniającym równe szanse