Apertura di u travagliu: Tree Care Manager à TreePeople

TreecaremanagerCunniscite i capi di fureste urbane in fiore? TreePeople, unu di i più grandi membri di a rete di California ReLeaf, hè assuciatu!

Cliccate quì per sapè più nantu à TreePeople.

TITTULU DI TRAVAGLIU: Tree Care Manager

RAPPORTI A: Senior Manager di Prughjetti Forestali

SARUNGHI: I Programmi Forestali di TreePeople ispiranu, furmànu è sustenenu i residenti di l'area più grande di Los Angeles mentre implementanu prughjetti di piantazione d'arburi è di cura di l'arburi in a cumunità induve campanu, imparanu, travaglianu o ghjucanu, ottenendu cusì l'obiettivu di u Dipartimentu Forestale di 25% di copertura di canopy.

U Tree Care Manager hè rispunsevule per a cura è u seguimentu cuntinuu di l'arbureti urbani di TreePeople, travagliendu cù i Managers Forestali di TreePeople è u futuru Tree Care Coordinator squadra per sustene i dirigenti di Citizen Forestry è altri vuluntarii TreePeople in a cura curretta di l'arburi per assicurà a so sopravvivenza.

RESPONSABILITÀ DI LAVORO ESSENZIALE:

1. Sviluppà strategie per gestisce è coordinà a cura di e piantazioni di l'arburi urbani attuali è futuri di TreePeople per assicurà ch'elli prosperanu.

2. Custruisce è gestisce a divisione Tree Care di u dipartimentu di Forestry, aiutendu à cuntrullà, furmà è surviglià una squadra di Tree Care Coordinators in e so rispunsabilità, cumpresa a strategia creativa, a gestione di u tempu, u seguimentu è a rappurtazione.

3. Furnisce supportu à i dirigenti di Citizen Forestry è altri vuluntarii TreePeople in relazione à a cura di l'arburu, cumpresa a pruduzzione di l'avvenimenti, u sustegnu à l'avvenimenti guidati da u vuluntariu, a visita di u situ, a furmazione di guida è a gestione è u mantenimentu di l'inventariu bancariu di prestitu di TreePeople.

4. Mantene partenarii attuali, è favurizeghja novi in ​​relazione cù u travagliu di cura di l'arburu di TreePeople, cumprese l'agenzii di LA City / County, è altre urganisazioni basate in a cumunità.

5. Segui a cundizione di i siti di piantazione per mezu di campioni aleatorii è sondaggi per assicurà u successu di i piani di mantenimentu di l'arbureti attuali è per riunisce dati per rapportu di cuncessione è consegna.

RESPONSABILITÀ DI LAVORO SECUNDARIA:

1. Assist u persunale di Forestry è Education cum'è bisognu à l'avvenimenti, attelli è furmazione di Forestry.

2. Mantene i registri di tutti l'avvenimenti di cura di l'arburu, cumpresi i prublemi di u situ, l'efficacità di u pianu di mantenimentu di l'arburu, è i schedarii di visita regulare.

3. Participà à a raccolta di fondi di TreePeople, u marketing, l'aderenza è l'avvenimenti di vuluntarii cum'è necessariu.

4. Rappresentà TreePeople à e riunioni è altre riunioni.

REQUISITI DI QUALIFICAZIONE:

1. Forte leadership è cumpetenze di team building.

2. Pruvate cumpetenze di gestione di prughjetti: strategie, pianificazione è urganizazione.

3. Esperienza cù diverse cumpetenze di supervisione cumprese a cullaburazione, a delegazione, a furmazione è u sustegnu.

4. Forti cumpetenze di cumunicazione: ascolta, negoziazione, parlà in publicu è scrittura.

5. Esperienza cù a custruzione di a cumunità è a realizazione di furmazione di dirigenza.

6. Interessi in l'ambiente è Los Angeles.

7. ISA Certified Arborist un plus, ma micca necessariu.

8. A fluenza spagnola un plus, ma micca necessariu.

Per applicà, mandate una lettera di presentazione è un curriculum vitae è a storia di u salariu à:

Jodi Toubes

Direttore di Risorse umane è Amministrazione

TreePeople

JToubes@TreePeople.org

Cliccate quì per sapè più nantu à u rolu in u situ web di TreePeople!

* TreePeople hè un employer pari opportunità